Avide LED Design Nicole 95W RF (47,5+47,5) stropné svietidlo 6600lm

Avide | Stropné | Kód: ADO3S-NIC-2.4G

Vďaka svojmu jedinečnému tvaru vytvárajú nové dizajnové stropné svietidlá Avide Design vo vašej domácnosti jedinečný štýl. Pre každý model sú k dispozícii 3 režimy osvetlenia. V prvom a druhom režime možno na dosiahnutie rôznych svetelných efektov použiť kombináciu teplých bielych a studených bielych LED diód, zatiaľ čo tretí režim využíva kombináciu teplých bielych a studených bielych LED diód na vytvorenie prirodzenej teploty bielej farby, čím sa zdvojnásobí výkon.
Pomocou rádiofrekvenčného diaľkového ovládača je možnosť okrem prepínania medzi režimami tiež upraviť jas a teplotu farieb a zapnúť funkciu časovača: jedným stlačením nastavíte 5-minútový časovač, dvojitým stlačením nastavíte 30-minútový časovač. Tretím stlačením vypnete funkciu časovača. Po ďalšom zapnutí bude aktívny predtým použitý režim a jas.

Pred prvým použitím musí byť diaľkový ovládač spárovaný s lampou!
Spárovanie: Do 5 sekúnd od zapnutia napájania stlačte krátko tlačidlo s „indikátorom WIFI“. Ak bolo párovanie úspešné, kontrolka 3x zabliká a je možné použiť diaľkové ovládanie
Odpojenie: Do 5 sekúnd od zapnutia krátko stlačte trikrát tlačidlo označené „WIFI“. Ak bolo odpojenie úspešné, kontrolka niekoľkokrát zabliká a to znamená úspešnosť odpojenia.
a tretie stlačenie môže vypnúť funkciu časovača.

Produkt má funkciu pamäte, takže po vypnutí pomocou diaľkového ovládača bude pri ďalšom zapnutí aktívny predtým použitý režim a jas.

Dostupnosť
Na objednávku
Uvedený tovar bude dodaný o 1 až 3 týždne
99,99 €
119,99 € s DPH
Merná jednotka: ks (ks)

Rozmery 480x480mm
Stupeň ochrany - IP krytie IP20
Svetelný tok (Lumeny) 6600 Lumen
Energetická trieda G
Farba svetla (chromatičnosti) - Kelvin 4000K CCT
Napätie 220-240V
Stmievateľné áno
Uhol svietenia 120°
Životnosť 25.000 hodín
Príkon (W) 95W
Farba biela
Technológia LED
Materiál akryl + kov

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty