ESPERANZA EP 110 Reproduktory k PC Giocoso

Esperanza | Čierna technika | Kód: EP110

Elegantný dizajn, výnimočný zvuk: Esperanza EP110 prináša vysokokvalitné, kompaktné stereo reproduktory, ktoré nielen skvele vyzerajú, ale poskytujú aj čistý, prirodzený zvuk. Vďaka modernému dizajnu sú dokonalým doplnkom k notebookom, stolným počítačom alebo LCD monitorom.

Univerzálna kompatibilita: Tieto reproduktory sú plne kompatibilné so všetkými zariadeniami s reproduktorovými výstupmi, či už ide o počítače, prehrávače CD, MP3, Walkmany alebo dokonca videohry. To je zárukou, že si vychutnáte kvalitný zvuk zo všetkých svojich obľúbených zariadení.

Integrované ovládacie prvky: Reproduktory majú zabudované ovládanie hlasitosti a výstup na slúchadlá, čo prináša pohodlné možnosti nastavenia zvuku priamo podľa vašich preferencií.

Kvalitné materiály pre bezproblémový zvuk: Výber kvalitných materiálov pri výrobe týchto reproduktorov zaručuje odolnosť voči elektrostatickým nábojom, rušeniu a elektromagnetickému rušeniu. To znamená, že si budete môcť vychutnať čistý zvuk bez skreslenia a rušivých elementov.

Pripojenie Bluetooth pre bezstratový zážitok: Vďaka technológii Bluetooth môžete prehrávať hudbu bezdrôtovo priamo zo svojho zariadenia, čo zvyšuje flexibilitu a pohodlie používania reproduktorov Esperanza EP110.

Technické špecifikácie:

Výkon: 2x3 W
Dĺžka kábla: 0,8 m
Typ materiálu: Vzduchový kábel s priemerom 1,5 mm: Materiál: plast
Počet reproduktorov: 2.0
Esperanza EP110 je skvelým riešením pre tých, ktorí hľadajú kompaktné, štýlové a kvalitné reproduktory s pripojením Bluetooth. Nechajte sa uniesť kvalitným zvukom v štýlovom dizajne!

Dostupnosť
Do týždňa
Tovar bude dodaný do jedného týždňa.
5,78 €
6,93 € s DPH
Merná jednotka: ks (ks)